+90 312 287 1714 pbx
bentonit
Pzt – Cum: 9:00 – 18:00
 12/5  Support
+ 90(312) 287 17 14 (Pbx)
Ankara Ticaret Merkezi B-Blok No:98
Çankaya/ANKARA – TURKEY

Hakkımızda

KarBen Bentonit

  • KarBen Bentonit tüm sondaj uygulamaları için gerekli olan sondaj çamurunun ana maddesi bentoniti ve formasyon yapısına, derinliğe, fiziksel ve kimyasal kuyu koşullarına bağlı olarak hazırlanması gereken gösteren sondaj çamurunun iyileştirilmesinde kullanılan sondaj kimyasallarını tedarik etme amacıyla kurulmuştur.Üretim firması Samaş Sanayi Madenleri A.Ş. 200.000 ton/yıl bentonit öğütme kapasitesine sahiptir.KarBen Bentonit sondaj çamuru için gerekli bentonit ile birlikte tüm mineral polimer ve kimyasallar ile maden, petrol ve doğal gaz arama sektörlerinin hizmetindedir…KarBen Bentonit’in temel ilkeleri arasında müşteri memnuniyeti, yüksek kalite, marka güvenilirliğinin sağlanması ayrıca sosyal ve çevre sorumluluğu en ön sıralarda yer almaktadır.Karben Bentonit’in tedarik ettiği tüm ürünler önde gelen kalite belgelerine sahiptir.

100%
Memnuniyet
30+
Uzman
50+
Ödül
Doğal Bentonit (Katkısız)

API 13 A (Nontreated bentonit) standartlarına uygun kil mineralidir. Sodyum içeriklidir ve en az %90 montmorillonit içerir. Tamamen doğaldır, hiçbir katkı maddesi içermez.

Sondaj Kimyasalları

Sondaj alanında endüstriyel çözümler aranmaktadır. Zemin yapısı, çıkarılacak ürünün saflık limitleri, karışım miktarları ve daha bir çok korelasyonel faktör kaliteyi etkileyecektir.

Bentonit

Sondaj teknolojilerinde stabilizasyonu sağlayan ürünümüz çeşitli varyasyonlarıyla üretim bantlarımızın modüler yapısı içerisinde yerini almaktadır.

KarBen

Şirket Misyonumuz

  • Lojistik açısından avantajlı, yüksek kaliteli ürün sağlayan lider bir Bentonit sağlayıcısı olma vizyonunu benimseyen KarBen Bentonit; müşterilerinin üretimini yaptığı mamulleri kullanıldığı bütün işlemlerinde karlılık oranlarını en üst seviyeye getirme misyonunu üstlenmiştir.

KarBen;

  • Çalışanlarına ve çözüm önerilerine değer verir.
  • Takım ruhunu ortak hedef için kullanır ve verimli bir çözüm platformu sağlar
  • Müşterilerinin problemlerinin içeriğine ve niteliğine bakmaksızın tüm enerjisiyle çözüm üretmeyi hedefler.
  • “Müşteri memnuniyeti” ne odaklanarak müşterileri için çözüm ve karlılık üretir.
  • Ürünlerine sahip çıkarak, satış sonrasında da müşteriyi bilinçlendirir.
  • Çevre ve Sosyal sorumluluk bilincini elden bırakmaz.
20
SEKTÖR
Ekonominin hayat bulduğu ve AR&GE hizmetlerine ve üretime destek olduğumuz firma ve kurumlar
70
TECRÜBE
1950'de başlayıp 1989 yılında kurumsallaşarak günümüze ulaşan bir sektör lideri KarBen.
6
SERTİFİKA
API 13 A, EN ve ISO Belgelerimiz, madenimizin en önemli tercih nedenlerinin başında gelmektedir.

KarBen

Nasıl Çalışıyoruz

Talepleri Projelendirme

Her talep bize ait değil bu sebeple sizden gelen istekleri öncelikle değerlendiriyoruz. Doğru ürünü en yüksek kalitede almanız için sizi yönlendirebiliyoruz.

Enerji ve Kaynak Yönetimi

Madenin üretim koşullarına bağlı olarak cevheri en doğru zamanda sizlerle buluşturuyoruz. Bir süreci sizler için minimize ediyoruz.

Doğa Dostu

Yok edici rekabetin hırsından uzak bir ocağın sürdürülebilir yanı kadar tükenen bir kaynak olduğunu, madeni doğa ile dost ve coğrafyaya zarar vermeyen bir bilinçle işliyoruz.

Copyright © KARBEN 2022 — All rights reserved.